SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA
MARKETING

Ewa Wiśniewska dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ewa.wisniewska@tango-reklama.com.pl
tel. 42 231 50 09
kom 609 871 587

Beata Borsiak project manager beata@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 10
kom 609 117 600

Piotr Magdziński project manager piotr@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 13
kom 887 215 000

Martyna Mikołajczyk project manager martyna@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 11
kom 726 300 136

Anna Wróbel project manager anna.wrobel@tango-reklama.com.pl
kom 665 518 184

PRODUKCJA - DRUK OPAKOWAŃ

Michał Wurch kierownik ds. produkcji michal@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 15
kom 887 216 000

Przemysław Serkis specjalista ds. produkcji przemek@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 15

Agnieszka Krawczyk Project Manager agnieszka@tango-reklama.com.pl
kom 661 343 312

DTP

Marek Trzepałkowski dyrektor technicznego przygotowania projektów graficznych marek@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 14
kom 601 241 038

SEKRETARIAT I KSIĘGOWOŚĆ

Ewa Stańczyk ewa@tango-reklama.com.pl
tel. 42 612 01 16
kom 609 117 637

DANE TELEADRESOWE

Agencja Reklamowa TANGO
Spółka komandytowa M. Marciniak i Sp –ka
NIP: 725-10-00-573

FILIA

90-613 Łódź, ul. Gdańska 79

SIEDZIBA

92-103 Łódź, ul. Brzezińska 1/3