Fotografia produktowa

W naszej codziennej pracy jednym z ważniejszych etapów projektowania graficznego jest fotografia produktowa. Wewnątrz siedziby firmy posiadamy studio fotograficzne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, aneks kuchenny oraz niezbędne akcesoria i rekwizyty. Dzięki temu umożliwiamy indywidualne aranżacje oraz wizualizacje Państwa produktów.

Wypracowane na drodze postprodukcji (retuszu) zdjęcie jest jednym z najlepszych sposobów podniesienia atrakcyjności grafiki i tym samym wsparcia sprzedaży produktu. Nasze realizacje przebiegają poprzez Państwa współpracę z koordynatorem projektu oraz fotografa z autorem projektu graficznego. Oszczędzamy czas dzięki sprawnie skoordynowanej pracy naszego zespołu, który umożliwia Państwu wkomponowanie zdjęcia produktu w layout graficzny praktycznie „od ręki”.
 

Nasze fotografie
 
Na co dzień wykonujemy przede wszystkim zdjęcia z zakresu:

Fotografii produktowej

  • Packshot – prezentuje produkt w równym, poprawnym oświetleniu, na neutralnym, jednolitym tle.
  • Zdjęcie aranżowane – prezentuje produkt w sposób kreatywny i lokuje go w zaaranżowanym otoczeniu odpowiednio oświetlonym oraz zakomponowanym.

Fotografii kulinarnej

  • Food-stylizacje – prezentujące aranżacje dań, potraw, propozycji podania wpisujących się w obecne trendy oraz często wspierane przez profesjonalnych szefów kuchni.

Fotografii wizerunkowej

  • Portret biznesowy – prezentujący osobę lub grupę ludzi na neutralnym tle.
  • Sesja wizerunkowa – prezentująca zespół w czasie codziennych obowiązków zawodowych.
  • Fotoreportaż eventowy – prezentujący ważne wydarzenia z życia firmy.
Oczywiście pozostajemy otwarci na wszelkiego rodzaju fotograficzne wyzwania. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału przy sesjach fotograficznych w naszym studio.