Fotografia produktowa

Fotografia reklamowa, to dziedzina, w której za pojedynczym zdjęciem kryją się godziny ciężkiej pracy całego zespołu. Zdjęcia produktowe wymagają nie tylko odpowiednich umiejętności i sprzętu, ale przede wszystkim uwzględnienia unikatowych cech produktu, które zdjęcie ma podkreślić.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażone studio fotograficzne. Nasza oferta uwzględnia wykorzystanie wysokiej klasy sprzętu fotograficznego oraz bogaty wybór rekwizytów oraz akcesoriów. Rozbudowane zaplecze pozwala nam przeprowadzić dowolną sesję zdjęciową z uwzględnieniem standardów i potrzeb Klienta.

Fotografia produktowa, to zadanie dla profesjonalistów. Dlatego w dziale fotografii pracują osoby z bogatym bagażem doświadczeń oraz umiejętnościami pozwalającymi na przygotowanie studia, stylizację kompozycji, aranżację planów i niewielkich elementów opakowań. Praca naszych specjalistów gwarantuje sprawne i niezawodne osiągnięcie finalnego efektu, zarówno w przypadku zdjęć robionym potrawom, produktom, jak i przy projektowaniu opakowań.