Przedstawiciel handlowy ds. projektowania opakowań

Agencja Reklamowa Tango

www.tango-reklama.com.pl

Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Tworzymy opakowania.

Projektujemy grafikę i konstrukcję, zajmujemy się namingiem i identyfikacją wizualną.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy operatywnej osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. PROJEKTOWANIA OPAKOWAŃ

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji - zasięg cała Polska,
  • analiza opakowań dostępnych na rynku w zakresie branży FMCG,
  • konstruowanie ofert do klienta, negocjacje handlowe,
  • organizacja spotkań, prezentacja projektów u klienta,
  • analiza konkurencji klientów agencji,
  • mile widziane - Marketingu w Internecie - znajomość narzędzi wykorzystywanych w Internecie do zarządzanie wizerunkiem na forach.

Oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego kierunkowego (marketing lub poligrafia),
  • dynamiki i samodzielności działania,
  • umiejętności sprawnej realizacji postawionych celów indywidualnych i zespołowych,
  • znajomości technik sprzedaży i umiejętności negocjacji,
  • komunikatywności, precyzji, obowiązkowości i poczucia estetyki,
  • umiejętności gospodarowania czasem (samodzielność w działaniu),
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu,
  • mile widziany język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
  • wiedza poligraficzna będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez firmy doradcze,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia w firmie z 25-letnim doświadczeniem na rynku,
  • warunki finansowe uzależnione od zaangażowania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobre warunki pracy w centrum Łodzi.

Oferty prosimy kierować na maila:
ewa.wisniewska@tango-reklama.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”