Produkcja opakowań

Dział Produkcji Tango Agencji Reklamowej tworzą specjaliści zajmujący się wdrażaniem projektów do druku, eksperci z dużym doświadczeniem zdobytym dzięki wieloletniej pracy w firmach produkujących opakowania. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych oraz współpracując z najlepiej wyposażonymi, sprawdzonymi i wyselekcjonowanymi drukarniami w kraju.

Dynamicznie rozwijamy się w obszarze produkcji opakowań.

Coroczny progres, w ilości dostarczonych opakowań pokazuje, że jesteśmy firmą godną zaufania. Liczba dostarczonych opakowań:

  • 2015 r. – 12 400 000 szt.
  • 2016 r. – 14 500 000 szt.
  • 2017 r. – 16 600 000 szt.

Globalnie koordynujemy - od konsultacji surowcowych poprzez dobór technologii i procesy logistyczne. Przejmujemy odpowiedzialność i nadzór nad pełnym procesem wytwarzania opakowania. Rodzaje produkowanego asortymentu:

  • Opakowania z tektury litej
  • Opakowania z tektury falistej
  • Etykiety
  • Torby papierowe
  • Druki akcydensowe (katalogi, ulotki itp.)

Opakowania z tektury litej

Specjalizujemy się w produkowaniu opakowań dla branży spożywczej, tekstylnej, kosmetycznej, farmaceutycznej, wytwarzanych przeważnie w technologii offsetowej. Opakowania tego typu najczęściej stosowane są do bezpośredniego zabezpieczenia i eksponowania produktu. Możliwości zastosowania najszerszej gamy uszlachetnień takich jak różne rodzaje lakierów, foli, hot i cold stampingu oraz tłoczenia daje nam możliwość wyprodukowania najbardziej wymagających i ambitnych projektów.

Opakowania z tektury falistej

Produkujemy pełen asortyment opakowań z tektury falistej drukowanej w technologii fleksograficznej i offsetowej (kaszerowane). Współpracujemy z drukarniami oferującymi najwyższej jakości druk offsetowy i wysokoliniaturowy druk fleksograficzny HQP. Tektura falista jest materiałem o nieograniczonych możliwościach, wykonujemy z niej opakowania jednostkowe, zbiorcze oraz logistyczne, zabezpieczenia; od display RRP, SRP, POS, po wielkogabarytowe opakowania transportowe.

Etykiety

Dostarczamy naszym klientom etykiety produkowane w technologii offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej. Różnorodne i nowoczesne wyposażenie naszych kooperantów pozwala nam zaoferować pełną gamę etykiet: samoprzylepne, bezklejowe; termiczne, zabezpieczające, specjalne; owijki i banderole. Etykiety produkujemy na pełnej gamie dostępnych materiałów.

Torby papierowe

Oferujemy produkcję toreb płaskich, fałdowych i klockowych, zadrukowanych maksymalnie do 8 kolorów w technice fleksograficznej z odwzorowaniem motywów zdjęciowych w wysokiej liniaturze rastra. Mamy możliwość produkcji toreb z okienkiem, które pozwala eksponować produkt. Torby produkujemy na papierach celulozowych oraz makulaturowych; bielonych, niebielonych, prążkowanych, powlekanych PE, tłuszczoszczelnych oraz na papierze etykietowym.

Druki akcydensowe

Zapewniamy naszym klientom dostawę katalogów, ulotek, kalendarzy, plakatów i wizytówek.