Tango na Targach Packaging Innovations

Tango na Packaging Innovations 2018

Agencja reklamowa Tango na Międzynarodowych Targach Packaging Innovations

Tango na Packaging Innovations 2018

W dniach 17–18 kwietnia w Warszawie odbyła się 10. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Nasza firma znalazła się wśród wystawców, a z okazji jubileuszu tego wydarzenia przygotowaliśmy niezwykłe stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Okrągła rocznica sprawiła, że impreza miała wyjątkowy rozmach. Targi jak co roku odwiedziło kilka tysięcy osób, zarówno profesjonalistów z branży, jak i amatorów zainteresowanych tematyką opakowań, a wiele z nich przyciągnęła nasza – przygotowana specjalnie na tę okazję – ekspozycja, której motywami przewodnimi były karton i natura. Wykonane w całości przez nas stoisko było okazją do pochwalenia się naszymi możliwościami – zarówno kreatywnością naszych grafików, umiejętnościami manualnymi naszych konstruktorów, jak i możliwościami technicznymi plotera Kongsberg, na co dzień używanego przez nas do przygotowywania mockupów, czyli makiet pozwalających zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądało opakowanie (o tym szerzej opowiemy w jednym z naszych kolejnych artykułów, śledźcie naszą stronę!). Odwiedzający nas goście mogli przysiąść na zrobionych przez nas kartonowych stołkach (bardzo wygodnych, sądząc po ilości odwiedzin) oraz wypić z nami kawę przy dopasowanych do nich stolikach. Z kolei kartonowe ściany naszego stoiska zdobiły zielone jabłka, nawiązujące do barw naszej identyfikacji wizualnej oraz kojarzące się ze świeżością i naturalnością.

Ta niezwykła forma wystawy pomogła nam zaprezentować to, czym w Tango zajmujemy się na co dzień – etykiety, opakowania kartonowe na produkty sypkie, torebki, naklejki. Wszystko to wyeksponowane na – oczywiście – kartonowym regale. Dodatkowo na targach pokazaliśmy przykłady wykonanych przez nas mockupów. Dzięki naszemu bogatemu portfolio mogliśmy udowodnić potencjalnym klientom, że w Tango potrafimy szybko zmaterializować projekt opakowania i tym samym zwizualizować, jak będzie się ono prezentowało w ręku czy na półce sklepowej. Przy okazji skonfrontowaliśmy nasze mockupy z efektem końcowym – produktem rynkowym, a efekt zaskoczył nawet odwiedzających nas profesjonalistów z branży.

Jedno z najciekawszych stoisk na targach, mnóstwo rozmów handlowych, dziesiątki nowych kontaktów i uścisków dłoni – tak w skrócie możemy podsumować 10. edycję Packaging Innovations. Ze świeżą energią i motywacją wróciliśmy z Warszawy do pracy, mając jednocześnie nadzieję, że tak pozytywny odbiór naszej firmy na targach przełoży się na wiele nowych projektów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Facebooku.