Dlaczego odświeżyliśmy stronę internetową Tango?

Dlaczego odświeżyliśmy nową stronę Tango?

tango agencja brandingowa

W Agencji Brandingowej Tango od 25 lat tworzymy nowe marki i odświeżamy już istniejące. Jesteśmy kreatywni, tworzymy nietuzinkowe rozwiązania dla naszych klientów, ciągle poszukujemy nowych trendów oraz inspiracji.

Z roku na rok poszerzamy swoje kompetencje, by zadbać o każdy aspekt wieloetapowego procesu projektowego. Lubimy być na bieżąco i zmieniać się na lepsze. W związku z tym, postanowiliśmy odświeżyć design strony internetowej. Chcieliśmy, aby nie tylko właściwie komunikowała nasze działania, ale również koncentrowała się na oczekiwaniach klienta.

Nowoczesny design, prostota i przyjazny interface

Zależało nam, także na równowadze między nowoczesnym designem, a użytecznością. Podstawą była dla nas wcześniejsza strona agencji, jednak, aby nadążyć za najnowszymi trendami w branży oraz wymaganiami SEO, musieliśmy ją odświeżyć. Zmieniliśmy jej wygląd oraz nawigację, tak aby użytkownik szybciej odnalazł wszystkie, interesujące go treści. Postawiliśmy na funkcjonalny minimalizm oraz prostą, czystą formę. Użytkownicy, trafiający na naszą stronę to zazwyczaj osoby obeznane z rynkiem, często wysmakowane graficznie, potrzebujące pomocy przy bardzo konkretnych działaniach w obrębie ich marki. Musimy, więc szybko przedstawić im całą ofertę, podkreślić kompleksową obsługę oraz zainteresować portfolio. Dlatego stworzyliśmy ciekawy, ale zarazem bardzo intuicyjny interface, przedstawiający różnorodne projekty, z ważnych dla działalności Tango, branż.

Teraz, od razu po wejściu na stronę, klient może poznać nasze prace oraz zakres działalności firmy. Dodatkowo „odchudziliśmy” i zmieniliśmy układ menu, przez co witryna nie jest przeładowana treścią, stała się bardziej dostępna, a poruszanie się po niej przejrzyste. Do wcześniejszej wersji strony mocno nawiązuje biało – zielona kolorystyka, która jest elementem naszej identyfikacji wizualnej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań przez dział IT, nowa strona jest również w pełni responsywna, szybka i przyjazna użytkownikowi. Mamy nadzieję, że nam się udało!

Jeśli chcecie sprawdzić co u nas słychać? Zachęcamy do odwiedzania naszego biura prasowego – tutaj.