Działy

shutterstock_741473680.jpg_Tango_stoisko

Projektowanie graficzne opakowań produktów to fragment pewnej całości zabiegów projektowych, mających na celu kreowanie marki. Nasze projekty powstają w wyniku złożonego procesu łączącego w całość pracę wielu specjalistów. Tworzymy indywidualny design, dobrany odpowiednio do potrzeb klienta i wymogów producenta. Jesteśmy kreatywni, tworzymy nietuzinkowe rozwiązania dla naszych projektów, ciągle poszukujemy ciekawych trendów oraz inspiracji.

W naszej codziennej pracy jednym z ważniejszych etapów projektowania graficznego jest fotografia. Wewnątrz siedziby firmy posiadamy odpowiednio wyposażone studio fotograficzne połączone z profesjonalnym zapleczem kuchennym, pełnym akcesoriów i rekwizytów. Takie usytuowanie umożliwia ścisłą współpracę zespołu projektantów oraz fotografików, szybką ocenę materiału zdjęciowego, wybór zdjęć i postprodukcję.
Dział fotografii
Dział DTP (przygotowania do druku)

DTP

Etap wyboru koncepcji w Tango Agencji Brandingowej jest spektakularnym procesem nie kończącym jednak jeszcze pracy. Przed nami szereg uzgodnień merytorycznych i decyzji technicznych dotyczących surowców, uszlachetnień, technologii druku czy wreszcie wybór samej drukarni, która najskuteczniej urzeczywistni nasz projekt. Są to działania, za które odpowiada w Tango Agencji Reklamowej dział DTP.
Dział Produkcji Tango Agencji Reklamowej tworzą specjaliści zajmujący się wdrażaniem projektów do druku, eksperci z dużym doświadczeniem zdobytym dzięki wieloletniej pracy w firmach produkujących opakowania. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach branżowych oraz współpracując z najlepiej wyposażonymi, sprawdzonymi i wyselekcjonowanymi drukarniami w kraju. Dynamicznie rozwijamy się w obszarze produkcji opakowań.
AUC_1881 jako Obiekt inteligentny-1
Ze względu na rosnące zapotrzebowanie i wymagania rynku, w Tango Agencji Reklamowej został stworzony nowatorski dział prototypowania opakowań. Posiadany park maszynowy pozwala nam na szybkie odwzorowanie zaprojektowanych przez dział kreacji opakowań, jeszcze w fazie koncepcji. Wyprodukowane mockupy sprawdzają się idealnie do celów marketingowych i w testach konsumenckich. Wykorzystywana technologia cyfrowa znacznie przyśpiesza proces, indywidualizuje oraz pozwala na szeroki wachlarz rozwiązań.
Marketing internetowy jest skutecznym sposobem dotarcia do rynku docelowego, polskiego czy zagranicznego. To proces promowania firmy lub marki i jej produktów lub usług za pośrednictwem narzędzi, które pomagają zwiększyć ruch, potencjalnych klientów oraz sprzedaż. W naszej agencji oferujemy kompleksową obsługę e-marketingową z zakresu SEO, SEM, Google Ads, Social Media i tworzenia stron internetowych. Nasza działalność opiera się na rzetelnej strategii oraz kreatywnym podejściu do projektów.
Dział e-marketingu