Produkcja

Produkcja opakowań

Dział Produkcji Tango Agencji Reklamowej tworzą specjaliści zajmujący się wdrażaniem projektów do druku. Są to eksperci z dużym doświadczeniem zdobytym, dzięki wieloletniej pracy przy produkcji opakowań. Ciągle rozwijają się i doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych, a także współpracując z najlepiej wyposażonymi, sprawdzonymi drukarniami w kraju i na świecie. Jesteśmy również członkiem założycielem Polskiej Izby Fleksograficznej.

Współpracujemy tylko z drukarniami oferującymi najwyższej jakości druk. Specjalizujemy się w produkowaniu opakowań dla branży spożywczej, tekstylnej, kosmetycznej i farmaceutycznej, wytwarzanych przeważnie w technologii offsetowej. Produkujemy szeroki wybór asortymentu: etykiety, flowpacki, folie nakrywkowe, opakowania, wypełniacze z tektury litej, opakowania i wypełniacze z tektury falistej, standy ekspozycyjne i inne materiały POS z tektury.

Globalnie wspieramy Twoją markę. Jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie, dlatego bez obaw możesz oddać swój projekt w nasze ręce. Zajmiemy się nim całościowo, zaczynając od konsultacji surowcowych, by dobrać ten idealnie charakteryzujący Twój produkt, poprzez wybór odpowiedniej technologii i procesy logistyczne.