Prototypowanie

Prototypowanie opakowań

Jesteśmy otwarci na rosnące zapotrzebowanie i wymagania rynku. W swoich projektach zawsze myślimy przyszłościowo, dlatego w Tango Agencji Reklamowej został stworzony nowatorski dział prototypowania opakowań. Dodatkowo, własny park maszynowy pozwala nam na szybkie i szczegółowe odwzorowanie zaprojektowanych przez dział kreacji opakowań, jeszcze w fazie koncepcji.

Wyprodukowane mockupy czy wizualizacje półek sklepowych sprawdzają się idealnie do celów marketingowych i w testach konsumenckich. Wykorzystywana przez nas nowoczesna technologia cyfrowa znacznie przyśpiesza proces, indywidualizuje oraz pozwala na szeroki wachlarz rozwiązań fotorealistycznych, które pozwolą na realne przedstawienie modelu produktu klientowi z możliwością swobodnego obrotu, lub też w formie filmu.

Posiadamy własny park maszynowy:

Fuji Acuity Led 1600 – maszyna 6 kolorowa (C, Lc, M, Lm, Y, K + W + V) do druku cyfrowego w technologii UV z możliwością zadruku białego koloru i lakieru (również wybiórczo, mat/błysk). Maksymalna szerokość robocza maszyny to 1650 mm. Urządzenie pozwalana drukować na bardzo szerokim spektrum surowców: tekturach litych, falistych, papierach i foliach etykietowych oraz foliach (folie transparentne i mataliza).

Kongsberg XL 20 – Urządzenie tnąco bigujące, służące do produkcji modeli z tektur oraz papierów. Maksymalny wymiar roboczy stołu to 1700×1320 mm, zakres grubości ciętych materiałów: od cienkich papierów etykietowych do wielowarstwowych tektur falistych.

Unibind UniFoilPrinter – maszyna do cyfrowego nakładania folii metalizowanej (odpowiednik hot i cold stampingu).

Zgrzewarka do folii – urządzenie do łączenia termicznego materiałów giętkich