Kariera

Tango w magazynie Packaging
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy operatywnej osoby na stanowisko: HANDLOWIEC
Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi dobrych relacji,
  • Organizacja spotkań, prezentacja firmy u klienta,
  • Konstruowanie ofert do klienta, negocjacje handlowe,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz ich wyników,
  • Analiza opakowań dostępnych na rynku w zakresie branży FMCG,
  • Analiza konkurencji klientów agencji.
  Oczekujemy:
  • Wykształcenia co najmniej średniego (marketing, poligrafia),
  • Dynamiki i samodzielności działania,
  • Doświadczenia w sprzedaży i umiejętności negocjacji, komunikatywności,
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu,
  • Wiedza poligraficzna i znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  Oferujemy:
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez firmy doradcze,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość uczestniczenia w polskich i zagranicznych targach,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z 25-letnim doświadczeniem na rynku,
  • Pakiet sportowy OK System,
  • Warunki finansowe uzależnione od zaangażowania,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo dobre warunki pracy w centrum Łodzi – ul. Gdańska 79, Łódź.

Aplikuj wysyłając CV na adres: ewa.wisniewska@tango-reklama.com.pl