e-PR

E-pr

e-PR

E-PR to Public Relations w Internecie polega na kształtowaniu stosunków firmy z otoczeniem zewnętrznym przy pomocy narzędzi www. To szeroko rozumiana komunikacja z odbiorcami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz produktu, zwiększanie rozpoznawalności marki.

Działania naszej agencji w ramach PR Internetowego zawsze opierają się na dokładnej analizie sytuacji. Dzięki temu możemy dobrać najskuteczniejszą formę przekazu i skutecznie promować Państwa firmę, budując pozytywne relacje z klientami, kontrahentami i mediami.

Stosujemy sprawdzone narzędzia e-PR jak biuro prasowe, konferencje prasowe online, marketing wirusowy. Przygotowujemy newslettery i różne rodzaje komunikacji e-mailowej zapewniające stały kontakt z klientami. W ramach NPRS zarządzamy artykułami prasowymi i komunikatami PR w sieci poprzez ich aktywne pozycjonowanie w SERP.

Tworzymy, prowadzimy i administrujemy firmowe profile na Facebooku. Przygotowujemy atrakcyjny kontent tekstowy i wizualny, budujemy strategię, prowadzimy komunikację marki. Tworzymy dedykowane aplikacje, kampanie, reklamy, budujemy aktywność promując produkt/markę w mediach społecznościowych. Oprócz wymienionych narzędzi tworzymy i prowadzimy dedykowane kanały video – Brand Channels dla firm.

Skuteczność prowadzonych działań w zakresie e-PR zależy nie tylko od wykorzystanych metod i narzędzi. Duże znaczenie ma tutaj posiadana wiedza
o zmianach zachodzących w Internecie i społeczeństwie oraz doświadczenie. Zaufaj naszym specjalistom od wizerunku.