Social media

Agencja social media

Profesjonalnie prowadzone kanały w social media to bardzo ważny element wizerunku firmy i klucz do zbudowania zaangażowanej, świadomej grupy odbiorców. Nie wystarczy sama obecność na najpopularniejszych portalach – tak jak każde przedsięwzięcie marketingowe, działania w social media muszą bazować na przemyślanej strategii. Dlatego prowadzenie tych kanałów warto powierzyć profesjonalnej agencji social media.

Co możemy Ci zaproponować jako agencja social media?

Facebook

Profesjonalnie poprowadzony fanpage na Facebooku to doskonała wizytówka firmy w sieci. Stawiamy na perfekcyjne dopracowanie graficzne, a także na dobór treści spójnych z wartościami reprezentowanymi przez markę. Regularne, przemyślane publikacje pozwolą zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i będą wsparciem sprzedaży.

Instagram

Pełen wartościowych i wizualnie atrakcyjnych treści profil w portalu Instagram to obecnie must-have dla większości branż. Pomożemy Ci zwiększyć zasięgi, stworzymy spójny, dopracowany wizerunek i zdobędziemy zaangażowanych obserwatorów, którzy zmienią się w lojalnych klientów.

FacebookAds

Reklamy oparte na bardzo precyzyjnym targetowaniu pozwalają dotrzeć do osób, które z największym prawdopodobieństwem chciałyby skorzystać z produktów czy usług Twojej firmy. Zaawansowane narzędzia i algorytmy FacebookAds pozwolą zdobyć zaangażowanie na profilach, dostarczą wartościowy ruch na stronie i przyniosą konkretne zyski mierzone przez wzrost sprzedaży czy zwiększoną rozpoznawalność marki. 

Influencer marketing

Działania z twórcami rozpoznawalnymi w sieci to obecnie silny trend i bardzo skuteczne narzędzie promocyjne. Rekomendacja osoby cieszącej się sympatią i zaufaniem szerokiego grona odbiorców pomoże Twojej marce zaistnieć w sieci i poza nią. Pomagamy w wybraniu do współpracy odpowiednich influencerów, negocjujemy warunki, koordynujemy działania i raportujemy mierzalne wyniki.

 

Opisz krótko swoje oczekiwania 

i zamów bezpłatną wycenę

Agencja social media Tango - jak pracujemy?

Analiza

Analizujemy dokładnie dotychczasowe działania Twojej firmy i bezpośredniej konkurencji oraz panujące trendy rynkowe.

Strategia

Przygotowujemy strategię i szczegółowe harmonogramy publikacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Cele biznesowe

Koncentrujemy się na Twoich celach biznesowych i przekuwamy działania w konkretne zyski.

Odbiorcy

Precyzyjnie dobieramy grupy odbiorców by dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Grafika

Dbamy zarówno o warstwę wizualną, jak i tekstową. Przygotowujemy oryginalne zdjęcia i grafiki oraz chwytliwe teksty.  

Elastyczność

Działamy elastycznie – dopasowujemy plan działań w social media do obecnych potrzeb i możliwości Twojej firmy.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialnie zarządzamy powierzonym budżetem. Stawiamy na działania przynoszące konkretne zyski.

Analiza i optymalizacja

Stale śledzimy wyniki, analizujemy i optymalizujemy by wycisnąć z reklam maksimum możliwości.

Raporty

Co miesiąc raportujemy nasze działania w social media skupiając się na najważniejszych wskaźnikach.

Agencja social media z własnym studiem fotograficznym i zapleczem graficznym

Naszą przewagą jest to, że posiadamy własne studio fotograficzne oraz zespół doświadczonych grafików. Możemy przygotować dla Twojej firmy dowolne kreacje i indywidualną, szytą na miarę oprawę graficzną profili w social media. Możemy przedstawić Twoje produkty w najlepszy możliwy sposób i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Przygotowane przez nas materiały po odpowiedniej optymalizacji możesz wykorzystać na swojej stronie czy w sklepie internetowym.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage przez agencję social media?

Koszt prowadzenia fanpage na Facebooku czy profilu na Instagramie uzależniony jest od skali działania. Ważnym wyznacznikiem jest m.in. ilość publikacji w skali miesiąca, rodzaj materiałów graficznych, jakie projektujemy czy wysokość powierzonego budżetu.

Skontaktuj się z nami – opisz krótko dotychczasowe działanie, wyślij nam adresy profili firmowych w mediach społecznościowych, określ swoje oczekiwania. Odpowiemy, przedstawimy ofertę dedykowaną Twojemu biznesowi i przygotujemy bezpłatną wycenę.

 

 

Zamów bezpłatną wycenę teraz!

Nasze przykładowe realizacje

social_strona_59
social_strona_62

Napisz do nas

Wprowadź podstawowe informacje na temat Twojej firmy, opisz krótko swoje potrzeby i dotychczasowe działania.

W odpowiedzi prześlemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz profilu działalności.